Hakkımızda

" PH FARMA"   

1993 yılında İstanbul’da kurulan PH FARMA İlaç Ve Kozmetik Sanayi bugün 1200 çeşit ürünün üreticisidir. İnsana ait ve insana odaklı olan işimiz konusundaki başarımız;1993 yılından bu yana edindiğimiz bilgi birikimi ile birlikte, gerçekleştirilen araştırma-geliştirme faaliyetlerine de bağlıdır..

PH FARMA  ekibi olarak biz her gün insanların hayatlarını kolaylaştıracak ve yaşamlarında katma değer yaratacak ürünler üzerine çalışmalar yaparken, hepimiz; insanların başarısına ve dolayısıyla mutluluğuna katkı sağlayarak dünyanın değiştirilebileceğine inanmaktayız. Kendine ait markaları ile birlikte, Türkiye’de ve Dünya’da eski ve köklü birçok firmanın da GMP ve ISO 9001 standartlarında “Private Label” olarak üretimini yapan PH FARMA, aşağıdaki konularda faaliyetlerini sürdürmektedir.

CİLT BAKIM, SAÇ BAKIM, VÜCUT BAKIM, EL VE AYAK BAKIM, AĞIZ VE DİŞ BAKIM, BEBEK BAKIM, ERKEK BAKIM, GÜNEŞ BAKIM, RENKLİ KOZMETİK, EAU DE TOILETTE, EAU DE PERFUME, CREAM PERFUME, EAU DE COLOGNE, BODY MİST, HİJYEN ÜRÜNLERİ, AROMA THERAPY&SPA, ÖZEL ÜRÜNLER, OTC GRUBU ÜRÜNLER, FASON ÜRETİM

PH FARMA  olarak yirmi yıllık bilgi birikiminin getirmiş olduğu deneyimlerle büyümemize katkı sağlayacak, insanların yaşamlarında ise katma değer yaratacak yeni ürünleri geliştirmeye, üretmeye ve bu ürünleri pazara sunmaya devam ediyoruz.

www.phfarma.com

 

" PROPA"

PROPA, PH FARMA’nın 20 yıllık üretim, pazarlama ve satış bilgi birikiminin bir araya getirilmesi ile hayata geçirildi. Doğrudan Satış amacı ile kurulan PROPA, Kendi işini kurmak isteyen Girişimci Ruha sahip tüm kişilere, kendi işini kurmak konusunda PH FARMA ve PROPA felsefesi doğrultusunda hizmet vermek üzere faaliyete geçmiştir. Temizlik ve Ev Bakım Ürünlerinde “Clever Home Care”, Kişisel Bakım ve Cilt Bakım Ürünlerinde de “L’rouge” markaları ile Serbest Girişimcilere hizmet vermektedir.

PROPA ekibi tarafından geliştirilen internet ortamı üzerindeki özel program sayesinde tüm Serbest Girişimciler Türkiye’de ve dünyanın her yerinde sanal ofis olarak kullandıkları bu yazılım sayesinde işlerini kesintisiz olarak 24 saat takip edebilmektedirler.

Serbest Girişimciler bu özel program sayesinde verdikleri siparişleri, faturalarının ne zaman kesildiğini, siparişlerinin depodan çıkıp çıkmadığını, kargo takip numaralarını, kendi kişisel ve grup Puan Değerlerini (PD), detaylı cari hesap raporlarını, grup aktivitelerini, kampanyaları her an online takip edebilmektedirler.

PROPA’da Serbest Girişimci olarak faaliyette bulunan kişiler;

  • % 100 Tatmin garantili geniş bir yelpazeye sahip üstün performanslı ve kaliteli birçok ürüne,
  • Günceli takip eden ve yeni ürünler geliştirmek için sürekli faaliyette bulunan bir ar-ge’ye,
  • Stok maliyetlerinin bulunmadığı bir ürün deposuna,
  • Tüm faaliyetlerini bilgisayar ortamında takip edebilecekleri 24 saat online kendilerine ait özel sanal ofis olarak kullanabilecekleri bir programa,
  • Pazarlama ve satış konusunda faaliyetlerini geliştirebilecekleri kendilerine sürekli destek vermeye hazır eğitim ve bilgiye sahip öncü sponsorlarla birlikte PROPA AKADEMİ’ye
  • Geniş bir sosyal çevreye,
  • Ve en önemlisi “Bağımsız Kendi İşlerine” sahip olurlar.

PROPA TÜKETİM ÜRÜNLERİ PAZARLAMA TİC. LTD. ŞTİ

ACIBADEM MAHALLESİ GÖMEÇ SOKAK.

EMEK APARTMANI NO:3 D:3 KADIKÖY / İSTANBUL

0 216 327 86 01 - 02

0216 327 83 95

www.hepsipropada.com

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.